درباره ما

                   تولیدملی،حمایت ازکاروسرمایه ایرانی

                                                                                                                "مقام معظم رهبری"

 

صنایع فلزی شجاعی با نام تجاری تهران کرین با مدیریت حاج یوسف شجاعی با بیش از 40 سال تجربه در امور طراحی و ساخت انواع قطعات تاورکرین، بچینگ پلانت و آسانسور کارگاهی بانیروهای مجرب آماده ارائه خدمات به شما مشتریان محترم می باشد.

خدمات دیگر این مجموعه نصب و راه اندازی انواع تاورکرین ها به سیستم اتوماسیون صنعتی(اینورتر) توسط مهندس برق قدرت مجموعه میباشد.

شاید شما هم این سوال برایتان پیش بیاید چراباید تاورکرین ها را حتما باید مجهز به سیستم اینورتر نماییم؟

معمولا یک کارگاه ساختمانی از همان ابتدای کار اداره برق آمپر محدودی به آن کارگاه اختصاص میدهد.وقتی الکتروموتورهای تاورکرین مجهز به اتوماسیون صنعتی(اینورتر) شوند آمپر کمتری میکشند و اصطحلاک کنتاکتور ها هم به 0 میرسد،چون تمامی کنتاکتورها حذف و اتوماسیون صنعتی(اینورتر) جایگزین آنها میشود.

 

اهم فعالیت های ما در زمینه ساخت قطعات تاورکرین میباشد و بزرگترین افتخار این مجموعه این است که تمام کارهایی را که در زمینه تاورکرین نشدنی بود را با همت مدبرانه مدیر مجموعه به نحو احسن انجام داده ایم.

شما مشتری محترم با رفتن به قسمت "معرفی محصولات ما" یا "گالری محصولات" متوجه خواهید شد که قطعاتی که در این مجموعه تولید میشوند با بهتربن کیفیت واز بهترین آهن آلات باآلیاژهای مجاز اروپاو بوسیله مجرب ترین پرسنل،مونتاژ و بوسیله دستگاه های مخصوص جوشکاری میشود و قبل از اینکه قطعه ای تحویل مشتری شود توسط مهندس مجموعه از قطعه مذکور تست جوش گرفته میشود تا تمامی قطعات با کیفیت عالی تحویل مشتریان محترم  شود.

 

افتخار دیگر ما این است که محصولات این مجموعه به تمامی استان های کشور عزیزمان ایران و کشور های همجوار مانند عراق(کربلا،بغداد،بارگاه ملکوتی حضرت امیر المومنین(ع)،...)،سوریه(دمشق،حلب،...)،ونزوئلاو.... ارسال میشود.

 

آمار بازدیدکنندگان

002687074
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
2693
6541
36815
119027
2687074

آی‌پی شما: 54.81.150.27
امروز: شنبه، 31 شهریور 1397 - ساعت: 09:06:30